Kegellager Timken 786/772, Buitendiameter: 180.975 mm | Binnendiameter: 104.775 mm | Breedte: 47.625 mm

Kegellager

Zie technische informatie

Referenties

Timken:786/772
Rubix:03324884
EAN:0053893783277
TIMKEN 786/772 KEGELLAGER EENRIJIG

Technische samenvatting

Binnendiameter104,775 mm
Buitendiameter180,975 mm
Breedte47,625 mm
Zie alle specificaties

Productdetails : TIMKEN 786/772 KEGELLAGER EENRIJIG


Timken tapered roller bearings
Timken kegellager 786/772 (TS, eenrijig) met boring 104,775 mm, buitendiameter 180,975 mm en breedte 47,625 mm. Statische radial load 495000 N.

Technische informatie


Attributen
Verpakkingshoeveelheid1
Binnendiameter104,775 mm
Buitendiameter180,975 mm
Breedte47,625 mm
Type lagerspelingcn
Gewicht4,8 kg
Seriets (tapered single)
Totale breedte lager47,625 mm
Statische basisbelasting, radiaal - C0r495000 N
Dynamische basisbelasting, radiaal - Cr89700 N
Aangepaste tariefcode84822000
€ 607,64 excl. BTW
/ stuk
€ 735,24 incl. BTW
  • Levering doorgaans binnen 9 dagen