Kegellager Timken 756A/752, Buitendiameter: 161.925 mm | Binnendiameter: 79.375 mm | Breedte: 47.625 mm

Kegellager

Zie technische informatie

Referenties

Timken:756A/752
Rubix:03324764
EAN:0053893663920
TIMKEN 756 A/752 KEGELLAGER EENRIJIG

Technische samenvatting

Binnendiameter79,375 mm
Buitendiameter161,925 mm
Breedte47,625 mm
Zie alle specificaties

Productdetails : TIMKEN 756 A/752 KEGELLAGER EENRIJIG


Timken® tapered roller bearings manage both radial and thrust loads, even in the most unforgiving conditions. Our flagship product, they are available in thousands of combinations and various configurations, often featuring customized geometries, engineered surfaces or specialized sealing solutions.
Timken kegellager 756A/752, eenrijig. Inwendige diameter 79,375 mm, buitendiameter 161,925 mm en breedte 47,625 mm. Statische C0r 441000 N.

Toepassingen

General industrial and automotive applications

Technische informatie


Attributen
Verpakkingshoeveelheid1
Logistieke afmetingen (D x B x H)47,625x161,925x161,925 mm
Logistiek gewicht4561 g
Afmeting verpakking (D x B x H)63,5x190,5x190,5 mm
Binnendiameter79,375 mm
Buitendiameter161,925 mm
Breedte47,625 mm
Type lagerspelingcn
Gewicht4,5 kg
Serie755
Kokerstaal
Totale breedte lager47,625 mm
Statische basisbelasting, radiaal - C0r441000 N
Dynamische basisbelasting, radiaal - Cr327000 N
€ 442,41 excl. BTW
/ stuk
€ 535,32 incl. BTW
  • Levering doorgaans binnen 9 dagen