Kegellager Timken 07098/07204, Buitendiameter: 51.994 mm | Binnendiameter: 24.981 mm | Breedte: 15.011 mm

Kegellager

Zie technische informatie

Referenties

Timken:07098/07204
Rubix:03320097
EAN:0053893781501
TIMKEN 07098/07204 KEGELLAGER EENRIJIG

Technische samenvatting

Binnendiameter24,981 mm
Buitendiameter51,994 mm
Breedte15,011 mm
Zie alle specificaties

Productdetails : TIMKEN 07098/07204 KEGELLAGER EENRIJIG


Timken tapered roller bearings
Timken eenrijig kegellager TS 07098/07204. Afmetingen 24,981 × 51,994 × 15,011 mm. Statisch C0r 29600 N en dynamisch Cr 29100 N.

Technische informatie


Attributen
Verpakkingshoeveelheid1
Binnendiameter24,981 mm
Buitendiameter51,994 mm
Breedte15,011 mm
Type lagerspelingcn
Gewicht0,1 kg
Seriets (tapered single)
Totale breedte lager15,011 mm
Statische basisbelasting, radiaal - C0r29600 N
Dynamische basisbelasting, radiaal - Cr29100 N
Aangepaste tariefcode84822000
€ 69,87 excl. BTW
/ stuk
€ 84,54 incl. BTW
  • Levering doorgaans binnen 9 dagen

Ontdek onze producten in vergelijkbare categorieën.