Kegellager Timken 644/632D, Buitendiameter: 136.525 mm | Binnendiameter: 71.438 mm | Breedte: 41.275 mm

Kegellager

Zie technische informatie

Referenties

Timken:644/632D
Rubix:03324053
EAN:0053893388090
TIMKEN 644/632 D KEGELLAGER EENRIJIG

Technische samenvatting

Binnendiameter71,438 mm
Buitendiameter136,525 mm
Breedte41,275 mm
Zie alle specificaties

Productdetails : TIMKEN 644/632 D KEGELLAGER EENRIJIG


Timken tapered roller bearings
Timken 644/632D is een eenrijig kegellager (TS) met afmetingen 71,438 x 136,525 x 41,275 mm. Separabel cone en cup met kooi van gestanst staal.

Technische informatie


Attributen
Verpakkingshoeveelheid1
Binnendiameter71,438 mm
Buitendiameter136,525 mm
Breedte41,275 mm
Type lagerspelingcn
Gewicht4,09 kg
Serie635
Kokerstaal
Totale breedte lager41,275 mm
Statische basisbelasting, radiaal - C0r298000 N
Dynamische basisbelasting, radiaal - Cr71600 N
Aangepaste tariefcode84822000
€ 769,28 excl. BTW
/ stuk
€ 930,83 incl. BTW
  • Levering doorgaans binnen 9 dagen

Ontdek onze producten in vergelijkbare categorieën.