Kegellager Timken 677/672, Buitendiameter: 168.275 mm | Binnendiameter: 85.725 mm | Breedte: 41.275 mm

Kegellager

Zie technische informatie

Referenties

Timken:677/672
Rubix:03324331
EAN:0053893790916
TIMKEN 677/672 KEGELLAGER EENRIJIG

Technische samenvatting

Binnendiameter85,725 mm
Buitendiameter168,275 mm
Breedte41,275 mm
Zie alle specificaties

Productdetails : TIMKEN 677/672 KEGELLAGER EENRIJIG


Timken tapered roller bearings
Timken 677/672 kegellager eenrijig voor hoge belastingen. Boring 85,725 mm, OD 168,275 mm, breedte 41,275 mm; C0r 386000 N en Cr 265000 N.

Technische informatie


Attributen
Verpakkingshoeveelheid1
Binnendiameter85,725 mm
Buitendiameter168,275 mm
Breedte41,275 mm
Type lagerspelingcn
Gewicht4,1 kg
Seriets (tapered single)
Referentietoerental2200 rpm
Grenstoerental3000 rpm
Totale breedte lager41,275 mm
Statische basisbelasting, radiaal - C0r386000 N
Dynamische basisbelasting, radiaal - Cr265000 N
Aangepaste tariefcode84822000
€ 534,65 excl. BTW
/ stuk
€ 646,93 incl. BTW
  • Levering doorgaans binnen 9 dagen

Ontdek onze producten in vergelijkbare categorieën.