Kegellager Timken T 144W, Buitendiameter: 66.675 mm | Binnendiameter: 36.754 mm | Breedte: 19.446 mm

Kegellager

Zie technische informatie

Referenties

Timken:T 144W
Rubix:03385361
EAN:0053893938790
TIMKEN T 144 W KEGELTAATSLAGER

Technische samenvatting

Binnendiameter36,754 mm
Buitendiameter66,675 mm
Breedte19,446 mm
Zie alle specificaties

Productdetails : TIMKEN T 144 W KEGELTAATSLAGER


Timken T 144 W kegeltaatslager van type TTC voor axiale, oscillerende toepassingen. Afm. 36,754 x 66,675 x 19,446 mm; gewicht 0,29 kg.

Technische informatie


Attributen
Verpakkingshoeveelheid1
Binnendiameter36,754 mm
Buitendiameter66,675 mm
Breedte19,446 mm
Type lagerspelingcn
Gewicht0,29 kg
Seriettc
Kokerstaal
Totale breedte lager19,446 mm
NormABMA INCH SYSTEM STANDARD 23.2
Aangepaste tariefcode84822000
€ 73,20 excl. BTW
/ stuk
€ 88,57 incl. BTW
  • Levering doorgaans binnen 9 dagen

Ontdek onze producten in vergelijkbare categorieën.