Kegellager Timken T 127W, Buitendiameter: 66.675 mm | Binnendiameter: 32.004 mm | Breedte: 19.446 mm

Kegellager

Zie technische informatie

Referenties

Timken:T 127W
Rubix:03385354
EAN:0053893939667
TIMKEN T 127 W KEGELTAATSLAGER

Technische samenvatting

Binnendiameter32,004 mm
Buitendiameter66,675 mm
Breedte19,446 mm
Zie alle specificaties

Productdetails : TIMKEN T 127 W KEGELTAATSLAGER


Tapered roller thrust bearing Timken
Timken T 127 W kegeltaptaatslager (type TTC) voor axiale belasting. Afmetingen: boring 32,004 mm, buitendiameter 66,675 mm en breedte 19,446 mm.

Technische informatie


Attributen
Verpakkingshoeveelheid1
Binnendiameter32,004 mm
Buitendiameter66,675 mm
Breedte19,446 mm
Type lagerspelingcn
Seriettc
Totale breedte lager19,446 mm
Aangepaste tariefcode84822000
€ 66,40 excl. BTW
/ stuk
€ 80,34 incl. BTW
  • Levering doorgaans binnen 9 dagen