Kegellager Timken T 1381, Buitendiameter: 59.474 mm | Binnendiameter: 35.179 mm | Breedte: 15.875 mm

Kegellager

Zie technische informatie

Referenties

Timken:T 1381
Rubix:03329567
EAN:0053893696478
TIMKEN T 1381 KEGELTAATSLAGER

Technische samenvatting

Binnendiameter35,179 mm
Buitendiameter59,474 mm
Breedte15,875 mm
Zie alle specificaties

Productdetails : TIMKEN T 1381 KEGELTAATSLAGER


Timken T 1381 kegeltaatslager (TTCS) met boring 35,179 mm, buitendiameter 59,474 mm en breedte 15,875 mm. Voor industriële toepassingen.

Technische informatie


Attributen
Verpakkingshoeveelheid1
Binnendiameter35,179 mm
Buitendiameter59,474 mm
Breedte15,875 mm
Type lagerspelingcn
Gewicht0,3 kg
Seriettcs
Kokerstaal
Totale breedte lager15,875 mm
NormABMA INCH SYSTEM STANDARD 23.2
Aangepaste tariefcode84822000
€ 121,58 excl. BTW
/ stuk
€ 147,11 incl. BTW
  • Levering doorgaans binnen 9 dagen